AktualnościSport

Mobilna Akademia Młodych Orłów Ostrzeszów/Rojów

Projekt PZPN pn. Mobilna Akademia Młodych Orłów ma na celu wyłonić największe talenty w naszym kraju, podnieść świadomość, a także jakość piłkarskiej edukacji.

Projekt PZPN pn. Mobilna Akademia Młodych Orłów ma na celu wyłonić największe talenty w naszym kraju, podnieść świadomość, a także jakość piłkarskiej edukacji. 13 listopada w Rojowie koło Ostrzeszowa, wykwalifikowany zespół trenerski będzie kształcił trenerów, a także identyfikował lokalne talenty. Trenerzy: Błażej Czyżewski i Jakub Wojtkowiak będą nauczać trendów szkoleniowych oraz prowadzić praktyczne pokazy treningów.
Polski Związek Piłki Nożnej zaprasza wszystkich trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego, a także sympatyków piłki nożnej z powiatu ostrzeszowskiego na wykład teoretyczny, który odbędzie się 13 listopada o godzinie 16:00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rojowie. Tuż po wykładzie, w hali sportowej odbędzie się trening oraz gra selekcyjna, w których udział wezmą wcześniej wyselekcjonowani zawodnicy z kategorii Orlik i Młodzik. Każdy z uczestników szkolenia otrzyma darmowy zestaw materiałów szkoleniowych.
Harmonogram 13.11.2018 r.
– godz. 16:00 – wykład teoretyczny:  Filary szkolenia dzieci i młodzieży
– godz. 17:00 – trening pokazowy dla kategorii młodzik; doskonalenie gry w ataku pozycyjnym
– godz. 18:00 – gra selekcyjna dla kategorii orlik
– godz. 18:45 – podsumowanie szkolenia dyskusja, rozdanie bezpłatnych materiałów szkoleniowych w wersji książkowej.
Organizatorzy podkreślają, że szkolenie jest bezpłatne; jednocześnie proszą o uzupełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego: https://goo.gl/forms/yX4EyNFWtslN7rTp1

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content