AktualnościWszystkieZapowiedzi wydarzeń
Popularne

Memoriał Janusza Kusocińskiego na Stadionie Śląskim w Chorzowie

Reprezentanci szkół podstawowych, zawodnicy Orkana i uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Ostrzeszowie w nagrodę za udział w  Czwartkach lekkoatletycznych wzięli udział w 64. Memoriale Janusza Kusocińskiego na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Uroczystość otwarcia rozpoczęła się od występu orkiestry górniczej. Uczestnicy zaprezentowali się podczas rundy honorowej na bieżni pozdrawiając publiczność z efektownie prezentujących się samochodów. Gwiazdom lekkiej atletyki kibicowały całe rodziny.

Publiczność świetnie dopingowała lekkoatletów, głośno oklaskując triumfatorów poszczególnych konkurencji. Inicjatorami wyjazdu byli: starosta ostrzeszowski, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Ostrzeszowie i Ludowy Klub Sportowy Orkan Ostrzeszów.

Aleksandra Mucha