SportWszystkie

Mała Piłkarska Kadra Czeka w Pakosławiu

 9 maja w Pakosławiu odbył się finał wojewódzki turnieju „Mała Piłkarska Kadra Czeka” chłopców rocznik 2010 i młodszych z udziałem 12 drużyn reprezentujących powiaty, które zakwalifikowały się ze swoich rejonów do finału wojewódzkiego. Powiat ostrzeszowski reprezentowali chłopcy rocznik 2011, uczniowie Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Doruchowie. Organizatorzy podzielili uczestniczące w zawodach zespoły na trzy grupy po cztery drużyny każda, w których rozegrano mecze systemem każdy z każdym. Nasz zespół został przydzielony do grupy C  razem z zespołami z powiatów: gnieźnieńskiego, czarnkowsko-trzcianeckiego i  wągrowieckiego. W grupie odnieśliśmy jedno zwycięstwo i dwie porażki, co w ostatecznym bilansie dało nam miejsca od 7 do 9. Jesteśmy z tego faktu zadowoleni ale pozostał niedosyt, byliśmy bardzo blisko od wyjścia z grupy, zabrakło nam trochę szczęścia i doświadczenia w takich turniejach. Mamy nadzieję, że w następnym roku uda nam się poprawić wynik – podkreśla trener Jacek Dybalski.

 Wyniki grupy C:
powiat gnieźnieński – powiat ostrzeszowski 2:1
powiat ostrzeszowski – powiat czarnkowsko-trzcianecki 2:1
powiat ostrzeszowski – powiat wągrowiecki 0:2

Powiat ostrzeszowski reprezentowali: Hubert Kończak, Maksymilian Jaśkiewicz, Stanisław Skrobacz, Iwo Radziszewski, Kacper Reng, Jacek Kozica, Wiktor Sobczyk, Filip Wróbel, Jakub Wróbel, Marcel Antczak, Paweł Karpets, Antek Pawlak, trener Jacek Dybalski. 

Starosta Ostrzeszowski i Rada Powiatowego Zrzeszenia LZS w Ostrzeszowie składają podziękowanie zawodnikom i trenerowi Jackowi Dybalskiemu za udział drużyny w turnieju oraz  dyrektor Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Doruchowie Elżbiecie Orchowskiej.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content