WszystkieZapowiedzi wydarzeń

Lato z Kulturą – Artur Gotz

W Ostrzeszowskim Centrum Kultury rusza cykl Lato z Kulturą. Na początek OCK proponuje koncert Artura Gotza „Tango d’amore”.

Informacje o artyście:
Artur Gotz jest wokalistą i aktorem scen Warszawy i Łodzi, laureatem nagrody Wokalista Roku 2016 i tytułowym bohaterem powieści „Idol” Marty Fox.
Występuje na scenie od jedenastego roku życia. W wieku 15 lat rozpoczął współpracę z Teatrem The Imagination w Londynie, gdzie wystąpił w trzech premierach.
Po studiach był związany ze scenami Warszawy, Łodzi i Chorzowa. Jako wokalista debiutował w krakowskiej Piwnicy pod Baranami.
Wystąpił na trzech płytach z bajkami muzycznymi dla dzieci.
Zagrał ponad 550 solowych koncertów w całej Polsce, a także w Amsterdamie, Berlinie, Brukseli, Budapeszcie, Londynie, Lozannie, Nikozji, Oxfordzie, Pradze, Wiedniu oraz podczas trzech tournée po USA, a także podczas dwóch tras koncertowych po Australii oraz Nowej Zelandii i na Kubie.
Wyreżyserował wiele koncertów, a także kilka słuchowisk i cykl audiobooków. Zagrał kilkanaście ról telewizyjnych i filmowych.
Artysta jest wykładowcą piosenki w Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Od wielu lat prowadzi warsztaty teatralne dla młodzieży i studentów oraz dla osób niepełnosprawnych, a także warsztaty z emisji głosu mówionego dla nauczycieli i osób pracujących głosem. Prowadził również warsztaty dla zawodowych aktorów kubańskich w Hawanie.
„Tango d’amore” to koncert, który opowiada o fascynacjach damsko-męskich.

Na koncert składają się piosenki m.in. Agnieszki Osieckiej, Marka Grechuty oraz piosenki z czterech płyt Artura Gotza: „Obiekt seksualny”, „Mężczyzna prawie idealny”, „Kabaret Starszych Panów. Przeboje wszech czasów śpiewa Artur Gotz”, „Miłość z Facebooka”, często w zaskakujących aranżacjach i oryginalnej, porywającej interpretacji.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content