Konkurs ofert na realizację zadań wspierających i upowszechniających kulturę fizyczną

(fot. arch. 57 cross Ostrzeszowski)

Zarząd Powiatu w Ostrzeszowie ogłosił konkurs ofert na realizację zadań publicznych powiatu ostrzeszowskiego w sferze wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2024 roku.

Celem konkursu jest wyłonienie podmiotów, którym zostanie zlecona realizacja następujących zadań:

– organizacja imprez sportowych wynikacjących z kalendarza imprez Szkolnego Związku Sportowego Wielkopolska i powiatowego SZS,

– organizacja imprez i zawodów sportowych w ramach kalendarza imprez sportowych Wielkopolskiego Zrzeszenia LZS w Poznaniu oraz Powiatowego Zrzeszenia LZS w Ostrzeszowie – organizacja 58 Crossu Ostrzeszowskiego.

Na realizację tych zadań w budżecie powiatu ostrzeszowskiego wydzielono kwotę 157 tysięcy złotych.

Szczegóły – w uchwale Zarządu Powiatu, którą prezentujemy poniżej. Poniżej znajdą też Państwo wszelkie potrzebne załączniki: oferta realizacji zadania publicznego, umowa o reazlizacji zadania oraz wzór sprawozdania z wykonania zadania publicznego.