AktualnościWszystkie

Konkurs grantowy „Równać Szanse”

Fundacja Nauka dla Środowiska jako operator na region północno-zachodni zaprasza do wzięcia udziału w Regionalnym Konkursie Grantowym Programu „Równać Szanse” i wnioskowania o dotację.
Regionalny konkurs grantowy to konkurs dla lokalnych organizacji pozarządowych, gminnych domów kultury i bibliotek oraz nieformalnych grup dorosłych (które chcą założyć organizację pozarządową), z małych miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców. Jego celem jest wyrównanie szans młodych ludzi na dobry start w dorosłe życie. Chodzi o sytuację, w której młody człowiek z małej miejscowości potrafi samodzielnie i świadomie osiągać wyznaczone przez siebie cele myśląc perspektywicznie o własnej przyszłości. Ma bowiem takie samo prawo, jak jego rówieśnik z dużej aglomeracji, by spróbować odnieść sukces na miarę własnych możliwości oraz by jak najlepiej wykorzystać szanse, które przyniesie mu życie – czytamy na stronie www.rownacszanse.pl
Maksymalna kwota dotacji wynosi 8 500 zł na projekty trwające minimum 6 miesięcy, realizowane ze stałą grupą młodzieży w wieku 13-19 lat.
Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłasza Regionalny Konkurs Grantowy (RKG), w którym można otrzymać dotację na projekty w miejscowościach do 20 tysięcy mieszkańców.
Zakończenie naboru wniosków nastąpi 7 października. Wyniki  konkursu zostaną ogłoszone 18 listopada na stronie internetowej: www.rownacszanse.pl
Kontakt: Fundacja Nauka dla Środowiska, Arkadiusz Borysiewicz tel. 534 523 529.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content