Konkurs fotograficzny Moje miejsce, mój czas” – konsultacje

Trwa Regionalny Konkurs Fotograficzny dla młodzieży pt. „Moje miejsce, mój czas”, organizowany przez Stowarzyszenie Regionalny Ośrodek Dokumentacji WIEŻA 1916 wraz z powiatem ostrzeszowskim, miastem i gminą Ostrzeszów oraz ostrzeszowską biblioteką publiczną.
Fotografia to nie tylko narzędzie do dokumentacji okolicznościowych zdarzeń, to także środek indywidualnej ekspresji artystycznej, a przede wszystkim współczesny uniwersalny język, którym powinniśmy się świadomie posługiwać – podkreśla artysta fotografik, prezes Stowarzyszenia Regionalny Ośrodek Dokumentacji WIEŻA 1916 Stanisław Kulawiak,. Dlatego też stowarzyszenie organizuje konsultacje artystyczne i merytoryczne dla wszystkich zainteresowanych konkursem osób. Konsultację odbędą się 18 września o godz. 17:00 ostrzeszowskiej bibliotece publicznej.
Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się tutaj: