AktualnościWszystkie

Konkurs dla autorów i ilustratorów

Wydawnictwo Dwie Siostry zaprasza do udziału w czwartej edycji międzynarodowego konkursu na projekt ilustrowanej książki dla dzieci Jasnowidze!
Warszawskie wydawnictwo dziecięce Dwie Siostry od początku wspiera twórców oferujących dzieciom książki piękne, oryginalne i wartościowe, zarówno pod względem treści, jak i formy. Chce dać im możliwość zaistnienia na rynku wydawniczym i zachęcić do tworzenia pięknych, autorskich książek dla dzieci. Dlatego już po raz czwarty zaprasza autorów, ilustratorów, studentów uczelni artystycznych i wszystkich książkotwórców z Polski i zagranicy do udziału w międzynarodowym konkursie na projekt ilustrowanej książki dla dzieci Jasnowidze!
Przedmiotem Konkursu jest projekt ilustrowanej książki dla dzieci w języku polskim lub angielskim. Praca konkursowa powinna składać się ze scenorysu lub scenariusza całej książki oraz 3 gotowych rozkładówek.
W konkursie przewidziane są atrakcyjne nagrody:
– nagroda główna w wysokości 2500 euro przyznawana przez jury międzynarodowe.
– nagroda w postaci wydania książki przyznawana przez jury Wydawnictwa Dwie Siostry.
– warsztaty mistrzowskie dla finalistów konkursu, które poprowadzą jurorzy konkursu – doświadczeni pisarze, ilustratorzy i wydawcy o międzynarodowej renomie.
– udział najlepszych nadesłanych projektów w wystawie pokonkursowej.
Konkurs adresowany jest do osób pełnoletnich, zgłoszenia można nadsyłać do 15 grudnia 2020!
Strona internetowa konkursu:
PL: http://www.wydawnictwodwiesiostry.pl/jasnowidze_2020/
ENG: http://www.wydawnictwodwiesiostry.pl/clairvoyants_2020/

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content