AktualnościWszystkie

Wielkopolska dla planety!

Samorząd Województwa Wielkopolskiego ogłosił Konkurs o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „Wielkopolska dla planety 2030” edycja 2024. Do udziału zapraszamy:

– w kategorii „Nauka” doktorów i doktorantów,

– w kategorii „Biznes” przedsiębiorców. 

Kategoria „Nauka” adresowana jest do doktorów i doktorantów, którzy swoją aktywność naukową skupiają na tematyce zintegrowanych działań w obszarze gospodarczym, społecznym i ochrony klimatu. Natomiast kategoria „Biznes” skierowana jest do regionalnych przedsiębiorstw stosujących innowacyjne rozwiązania w ramach sześciu inteligentnych specjalizacji dla Wielkopolski.

 Celem konkursu jest promocja wielkopolskiego wkładu w osiągnięcie celów zrównoważonego rozwoju SDG oraz promocja transferu wiedzy do gospodarki, dzięki któremu możliwe będą realne zmiany uwzględniające rozwiązania proklimatyczne we wszystkich obszarach życia społeczno-gospodarczego.

 Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody:

– w kategorii „Nauka” – nagroda wyjazdowa: udział w targach World Al Show Singapore w terminie 31.07.–5.08.2024 lub 2-tygodniowy pobyt w Danau Girang Field Centre (Borneo, Malezja) w lipcu
2024 r.,

– w kategorii „Biznes” – nagroda finansowa: 50 000 zł.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie i przesłanie w formie elektronicznej formularza zgłoszeniowego oraz zgody na przetwarzanie wizerunku (stanowiących załączniki do regulaminu) na adres: drg.sekretariat@umww.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22 stycznia 2024 r.

Szczegóły: https://www.umww.pl/konkurs-wielkopolska-dla-planety-2030

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content