AktualnościWszystkie

Komunikat do właścicieli lasów

Komunikat do właścicieli lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa będących własnością osób fizycznych  położonych na terenie części gminy Kobyla Góra:

Wydział  Budownictwa i Środowiska Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie informuje, że pracownik Biura Projektowego EKOsystem Sp. z o.o. z siedzibą w Twardogórze (tel. 730 298 997, z_onysko@interia.eu ), które opracowało projekty uproszczonych planów urządzenia lasów dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa będących własnością osób fizycznych położonych w gminie Kobyla Góra, w miejscowościach: Parzynów, Myślniew, Kobyla Góra, Mostki, Ligota i Kuźnica Myślniewska, będzie pełnił dyżur w Urzędu Gminy w Kobylej Górze w dniach od 9 do 11 stycznia 2019 roku. Podczas dyżurów pracownik Biura Projektowego EKOsystem będzie wyjaśniał właścicielom   lasów wszelkie  zastrzeżenia i przyjmował wnioski w sprawie  przedmiotowych planów.
Plany zostały sfinansowane w 51% ze środków własnych powiatu ostrzeszowskiego i w  49% z dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content