AktualnościWszystkie

Komunikat dla właścicieli lasów położonych w gminie Czajków i Kobyla Góra

 

KOMUNIKAT

dla właścicieli  lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa będących  własnością osób fizycznych  położonych  na terenie  części gminy Czajków i części gminy Kobyla Góra

Na podstawie art. 21  ust. 1 pkt 2 i ust. 2  ustawy z dnia 28 września 1991 r.  o lasach (Dz. U. z 2017 r., poz. 788 ze zm.) informujemy, że w lasach  niestanowiących własności Skarbu Państwa będących  własnością osób fizycznych  prowadzone będą prace terenowe z zakresu urządzania lasów stanowiących własność osób fizycznych położonych na terenie:
–  części gminy Czajków w miejscowości Mielcuchy,
–  części gminy Kobyla Góra   w miejscowościach :  Parzynów, Myślniew, Kobyla Góra, Mostki, Ligota i Kuźnica Myślniewska.
Prace terenowe wykonywane będą do  dnia 15 października  2018 r.  przez  Biuro Projektowe  EKOsystem Sp. z o.o.  z siedzibą w Twardogórze  przy  ul. Wielkopolskiej 54/2 (tel. 730 298 997, z onysko@interia.eu).
Ponadto  informujemy  właścicieli lasów stanowiących własność osób fizycznych, że już na etapie prac terenowych mogą oni  zgłaszać  wykonawcy wnioski do prac z zakresu urządzania lasu.

Dodatkowych informacji z ramienia Wydziału Budownictwa i Środowiska Starostwa Powiatowego  w Ostrzeszowie udzielają leśnicy ds. lasów prywatnych:
– Krzysztof Marczak pod nr tel. 696 334 096 dla  gminy Czajków,
– Rafał Stodolski pod nr tel. 519  333 074 dla gminy Kobyla Góra.

 

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content