AktualnościWszystkie

Komisje o budżecie

Komisje Rady Powiatu zebrały się, by omówić przebieg realizacji budżetu powiatu ostrzeszowskiego w pierwszym półroczu tego roku.

Dziś rano odbyło się wspólne posiedzenie wszystkich komisji branżowych Rady Powiatu. Komisje zebrały się, by omówić przebieg realizacji budżetu powiatu ostrzeszowskiego w pierwszym półroczu tego roku. Informację o przebiegu wykonania budżetu przedstawił radnym skarbnik powiatu Czesław Mitmański.

Komisje nie wniosły żadnych uwag do przebiegu realizacji budżetu. Wcześniej, sześciomiesięczne wykonanie budżetu powiatu wraz z informacją o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej, w tym o przebiegu realizacji przedsięwzięć, a także po zapoznaniu się z budżetem po zmianach i uchwałą w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej i jej zmianami, jak również ze sprawozdaniami budżetowymi dotyczącymi I półrocza 2018 roku, pozytywnie oceniła Regionalna Izba Obrachunkowa.
Zgodnie z procedurami, teraz informacja o realizacji budżetu w pierwszym półroczu 2018 roku musi zostać przyjęta przez Radę Powiatu; dokument trafi na XLVIII sesję Rady Powiatu, która odbędzie się 28 września.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content