AktualnościWszystkie

Jesienne wczasy w Niechorzu

44 członków związku emerytów, rencistów i inwalidów skorzystało z możliwości wypoczynku w Niechorzu na wczasach organizowanych przez Zarząd Oddziału Rejonowego PZERiI w Ostrzeszowie w dniach od 28 września do 8 października 2022 r.

Poniżej – relacja prezes Zarządu Oddziału Rejonowego PZERiI Wiktorii Mak:

Wczasowicze w zaprzyjaźnionym ośrodku Poręba mieli do dyspozycji 1 i 2-osobowe pokoje z balkonami. Korzystali też z obszernej stołówki, w której w formie szwedzkiego stołu serwowano codziennie 3 smaczne posiłki zgodnie z dewizą ośrodka „jesz ile i kiedy chcesz”.
W programie wczasów były zorganizowane 2 wieczorki taneczne. We wspólnej zabawie w jednym z nich wzięła również udział grupa emerytów ze Śląska przebywająca wraz z nami w ośrodku. Wczasowicze codziennie odbywali krótsze i dłuższe spacery z kijkami po plaży korzystając z dobrodziejstwa jodoterapii, a ci odwżniejsi korzystali z kąpieli w morzu. Nasi emeryci podczas spacerów ulicami Niechorza zwiedzili Latarnię morską, Park Miniatur i Motylarnię. Bardziej wytrwali wypożyczonymi rowerami odbywali dalsze wycieczki do Rewala i Pogorzelicy. Pogoda wczasowiczom dopisała. Dziesięciodniowy turnus szybko upłynął w miłej i wesołej atmosferze. Z dobrymi humorami, wypoczęci i pełni wrażeń wracaliśmy do domu planując kolejny wyjazd już w kwietniu do Krynicy Górskiej, na który wszystkich chętnych zapraszamy.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content