AktualnościWszystkie

Integracyjno-wyborcze spotkanie PZN

Członkowie Koła Polskiego Związku Niewidomych w Ostrzeszowie wybrali swoje nowe władze. Prezesem koła na kolejną czteroletnią kadencję została dotychczasowa prezes Beata Sawarzyńska. Zmienił się jej zastępca – funkcję tę sprawować będzie Andrzej Jen. Zmiana nastąpiła również na stanowisku skarbnika, którym został Marian Kubiak. Funkcję sekretarza pełnić będzie ponownie Grażyna Zaremba. W gronie Zarządu znalazła się ponownie Danuta Pawłowska i po raz pierwszy Danuta Andrzej Kryszewski.
Zebranie integracyjno-wyborcze odbyło się 9 września w ostrzeszowskiej Starej Mleczarni. W drugiej części spotkania świętowano przypadający niebawem (15 października) Międzynarodowy Dzień Białej Laski. W spotkaniu uczestniczył ostrzeszowski starosta Lech Janicki, a także dyrektor Okręgu Wielkopolskiego Polskiego Związku Niewidomych Jerzy Szulc.

Ostrzeszowskie Koło Polskiego Związku Niewidomych w Ostrzeszowie serdecznie zaprasza do swojego grona wszystkie osoby z orzeczeniem niepełnosprawności z tytułu wzroku. Biuro koła znajduje się w gmachu Urzędu Miasta i Gminy w Ostrzeszowie, w pokoju nr 14; jest czynne w drugi i ostatni poniedziałek miesiąca.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content