Spotkanie informacyjne

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza przedsiębiorców do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym wsparcia na realizację innowacyjnych projektów.
Spotkanie odbędzie się 16 października o godzinie 10:00 w  sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie przy ul. 21 stycznia 2.
W spotkaniu weźmie udział minister Andżelika Możdżanowska, pełnomocnik rządu do spraw małych i średnich przedsiębiorstw, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju. Uczestnicy spotkania poznają m.in.:
1. 5 filarów Konstytucji Biznesu.
2. Ofertę wsparcia dla firm z Programu „Inteligentny rozwój” na innowacyjne przedsięwzięcia:
– prowadzenie prac badawczo-rozwojowych,
– przygotowanie i wdrożenie technologii oraz faza inwestycyjna,
– prezentacja instrumentu STEP.
3. Ofertę wsparcia dla firm z Wielkopolskiego Regionalnego Programu
4. Program Dostępność Plus.
5. RODO dla przedsiębiorcy.
6. Program „Czyste powietrze”.
Po części seminaryjnej odbędą się konsultacje indywidualne z ekspertami instytucji, które wdrażają fundusze europejskie.
Formularz rejestracyjny oraz więcej informacji o spotkaniu znajduje się pod linkiem:

Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań, organizatorzy proszą o kontakt e-mail: spotkaniaregionalne@miir.gov.pl