HIT-y dla najlepszych firm ziemi ostrzeszowskiej

Uroczyste podsumowanie wyników 29 edycji konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej odbyło się 10 marca w Auli UAM im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ideą konkursu, jak co roku, było wyłonienie, uhonorowanie i promocja wartościowych dokonań rynkowych, ekologicznych, samorządowych i organizacyjnych. Kapitułę tworzyli przedstawiciele urzędów, instytucji i stowarzyszeń statutowo  zainteresowanych rozwojem gospodarczym i promocją regionu. Kapituła oceniała przede wszystkim poziom jakościowy, nowatorstwo i zakres osiągniętych efektów – wyjaśnia zastępca kierownika Wydziału Oświaty, Spraw Europejskich, Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego Ludmiła Cieślarczyk, która w imieniu starosty Lecha Janickiego wręczyła nagrodzonym statuetki Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski.

Laureatami z terenu powiatu ostrzeszowskiego została firma TRASKO – Inwest Sp. z o.o. w Ostrzeszowie – firma otrzymała tytuł Diamentowy HIT 2023 – za budowę nowoczesnego apartamentowca we Wrocławiu przy ulicy Legnickiej uwzględniającego najwyższe standardy funkcjonalności oraz firma FUMO OSTRZESZÓW Sp. z o.o., która otrzymała tytuł Tytanowy HIT 2023 za uzyskanie pozycji ponadregionalnego lidera w zakresie świadczenia najwyższej jakości usług obróbki metali i tworzyw sztucznych. Gratulujemy serdecznie!

Galę prowadziła dziennikarka Ewa Siwicka. Hitowy wieczór uświetnili: wokalistka Julia Mróz, Zespół The Harpagans oraz pary taneczne – wszystko w stylu boogie-woogie i rock and roll.

Sprawdź również