AktualnościWszystkie

HIT-y 2019

336 zgłoszeń wpłynęło do tegorocznej edycji konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej, z czego 80 zakwalifikowało się do finału. W gronie laureatów znalazły się 3 firmy naszego powiatu. Nagrody wręczono15 lutego podczas uroczystej gali w poznańskim Hotelu Andersia Tower.
Ideą konkursu jest coroczne wyłanianie i promocja szczególnie cennych dokonań rynkowych, samorządowych i ekologicznych. To zarazem rodzaj prestiżowego narzędzia promocyjnego, oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji, czy instytucji – wyjaśnia wieloletni członek Kapituły Konkursu, zastępca kierownika Wydziału Oświaty, Spraw Europejskich, Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego Ludmiła Cieślarczyk.
Laureatami konkursu z powiatu ostrzeszowskiego zostali:
– TRASKO-Inwest Sp. z o.o. w Ostrzeszowie – firma otrzymała tytuł Palladowy HIT 2018-USŁUGA – za wysoką jakość usług budowlanych na przykładzie biurowca dla Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych w Toruniu – główny wykonawca projektu,
– PPHU FUMO Ostrzeszów Sp. z o.o. w Ostrzeszowie – otrzymało tytuł Irydowy HIT 2018 – FIRMA ROKU – za produkcję wysokiej jakości elementów metalowych w oparciu o nowoczesny, innowacyjny park maszynowy i zaplecze kontrolno-pomiarowe,
– Gospodarstwo rolne Zdzisław Serafin w Hetmanowie – ROLNIK ROKU –  Hit Kryształowy 2018 za wysoką jakość produkcji jaj wylęgowych – reprodukcyjnych kury ciężkiej, w oparciu o rozwiązania ekologiczne.
Dokonania wszystkich laureatów naszego konkursu zasługują na wzorowanie się na nich innych podmiotów, a przyznane im tytuły HIT stanowią potwierdzenie rangi ich działalności – podkreślił organizator konkursu Tadeusz Jasiuwian z Instytutu Certyfikacji i Jakości Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów. Wieczór uświetniła swoim występem charyzmatyczna wokalistka Małgorzata Ostrowska wraz z zespołem.
Naszym przedsiębiorcom towarzyszył ostrzeszowski starosta Lech Janicki oraz zastępca kierownika Wydziału Oświaty Spraw Europejskich, Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie Ludmiła Cieślarczyk.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content