AktualnościWszystkie

Gratulacje z okazji jubileuszu

Serdeczne gratulacje i podziękowania za dotychczasową pracę złożył dzisiaj ostrzeszowski starosta Lech Janicki Zofii Nieruchalskiej – kierownik Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie z okazji jubileuszu 30-lecia pracy zawodowej.
Zofia Nieruchalska jest absolwentką Wydziału Geodezji Akademii Rolniczej we Wrocławiu; jej droga zawodowa od 1993 roku była związana z geodezją – najpierw pracowała w jednej z ostrzeszowskich firm geodezyjnych, a później w Urzędzie Wojewódzkim w Kaliszu i w wydziałach geodezyjnych starostw powiatowych w Kaliszu i Ostrowie; w 2014 roku objęła funkcję kierownika Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie i pełni ją do dzisiaj.
Z gratulacjami dla jubilatki wraz ze starostą pospieszyli dzisiaj: wicestarosta Zofia Witowska, sekretarz powiatu Ireneusz Jeziorny oraz specjalista ds. kadr Starostwa Powiatowego inspektor Bożena Mularczyk, a także cała niezawodna załoga wydziału geodezji.
Serdecznie gratulujemy jubileuszu i życzymy wszelkiej pomyślności zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content