AktualnościWszystkie

Gratulacje dla młodych talentów

Uczestniczki zajęć w pracowni plastycznej Ostrzeszowskiego Centrum Kultury – zdobywczynie czołowych miejsc w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach plastycznych wraz z instruktorką Elżbietą Lubińską, przyjęły gratulacje władz samorządowych powiatu ostrzeszowskiego.
Starosta Lech Janicki wręczył młodym plastyczkom i ich opiekunce artystycznej listy gratulacyjne oraz bony podarunkowe. W spotkaniu, które odbyło się 14 lutego w gabinecie starosty ostrzeszowskiego uczestniczyły: Radika Łepska, Milena Widerska, Katarzyna Grzęda, Aleksandra Pankalla, Zuzanna Adamska, Katarzyna Dominik, Sonia Siedlecka. Gratulacje utalentowanym plastyczkom wraz ze starostą złożyli: wicestarosta ZOfia Witkowska oraz członek Zarządu Powiatu i kierownik wydziału oświaty Adam Mickiewicz.
Instruktorka Elżbieta Lubińska, która prowadzi pracownię plastyczną przy OCK od 20 lat, otrzymała specjalne gratulacje za wkład w rozwój artystyczny młodzieży z terenu powiatu ostrzeszowskiego i szczególne osiągnięcia w dziedzinie twórczości plastycznej i upowszechniania kultury oraz przygotowanie uczniów do ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content