AktualnościWszystkie

Gratulacje dla firmy Adams Group z Ligoty!

Firma Adams Group znalazła się w gronie laureatów konkursu „Biznes Dobry dla Gminy 2023” realizowanego przez serwis samorządowy PAP. Dołączamy się do gratulacji, życzeń i podziękowań – wszak biznes dobry dla gminy, to biznes dobry dla powiatu! Cieszymy się z tej nagrody tym bardziej, że Adams Group – producent mebli tapicerowanych z Ligoty, gm. Kobyla Góra, jest patronem Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Ostrzeszowie. Właścicielowi Firmy oraz całej Załodze życzymy wszelkiej pomyślności i kolejnych sukcesów!

Starosta Lech Janicki
Przewodniczący Rady Powiatu Tomasz Maciejewski
Wicestarosta Zofia Witkowska

(fot. https://www.facebook.com/adamsgrouppl)

Do konkursu „Biznes Dobry dla Gminy 2023” zgłoszono 228 podmiotów z 16 województw. Spośród zgłoszonych kandydatur kapituła wybrała 41 laureatów, wśród których znalazła się firma Adams Group z Ligoty, gmina Kobyla Góra.

Głównym celem naszego konkursu „Biznes Dobry dla Gminy” jest docenienie firm mających znaczny wpływ na budowanie dobrostanu lokalnych społeczności, a także promocja dobrych relacji biznes-samorząd i wzmocnienie pozytywnego wizerunku samorządów tworzących życzliwy klimat dla przedsiębiorców.

W ramach konkursu ocenialiśmy zrealizowane przez przedsiębiorców – zarówno tych najmniejszych, jak również przez wielkie firmy – działania, które przyczyniły się do rozwoju lokalnego, a więc np. tworzenia miejsc pracy, poprawy warunków i jakości życia mieszkańców, dbałości o stan środowiska naturalnego, edukacji czy aktywizacji mieszkańców – czytamy na stronie internetowej serwisu samorządowego PAP.

Kandydaci zgłaszani byli przez same gminy, a laureatów wybrała Kapituła, w skład której weszli przedstawiciele środowiska naukowego, samorządowego, przedsiębiorców, a także redakcji Serwisu Samorządowego PAP.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content