Dzień Pracowników Służby Zdrowia

Pracownicy Służby Zdrowia,
to, że poświęciliście i podporządkowaliście swoje życie służbie innym jest godne najwyższego szacunku! Niezależnie od sytuacji i warunków panujących w kraju i na świecie pełnicie swoją misję ratując zdrowie i życie innych. 7 kwietnia – Światowy Dzień Zdrowia i obchodzony tego dnia Dzień Pracowników Służby Zdrowia jest doskonałą okazją, aby złożyć Wam pełne uszanowania wyrazy wdzięczności. Wasza służba, codzienna praca w każdym obszarze – opieki lekarskiej i pielęgniarskiej, kierownictwa, administracji i obsługi technicznej w szpitalach, przychodniach, poradniach specjalistycznych, pracowniach diagnostycznych, laboratoriach – służy najwyższemu dobru: ochronie życia i zdrowia i zasługuje na najwyższe uznanie.

Wszystkim Pracownikom Służby Zdrowia w imieniu samorządu powiatowego dziękujemy za ofiarność i zaangażowanie w działaniach na rzecz pacjenta. Życzymy Wam osobistej satysfakcji z pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym.

Łącząc wyrazy szacunku

Starosta Ostrzeszowski Lech Janicki