AktualnościWszystkie

Dzień Pracownika Socjalnego

Szanowni Pracownicy Służb Społecznych,
z okazji zbliżającego się Dnia Pracownika Socjalnego przyjmijcie, proszę, najserdeczniejsze życzenia i gratulacje. Praca socjalna ma za zadanie rozwiązywać problemy społeczeństwa, ze szczególnym uwzględnieniem jego najsłabszych, najgorzej radzących sobie członków. W miarę upływu lat i dziesięcioleci zakres kryzysów i trudności, z którymi ma poradzić sobie pracownik socjalny nie maleje, a rośnie.
Jesteśmy Państwu niezmiernie wdzięczni za wypełnianie Waszych trudnych obowiązków z zachowaniem wysokiego morale zawodowego i osobistego, mimo niesprzyjającej sytuacji finansowej. Nie jest to najlepszy czas na świętowanie, jednak ze swej strony pragniemy zapewnić, że samorząd powiatowy czyni wszystko, co w jego mocy, by pozyskać dodatkowe środki na działalność naszych placówek.  W tej trudnej sytuacji tym goręcej dziękujemy za zaangażowanie i serce, jakie wkładacie w Waszą pracę. Dziękujemy w imieniu samorządu powiatowego, w imieniu własnym oraz w imieniu ogromnej rzeszy osób, którym pomagacie Państwo na co dzień w rozwiązywaniu ich trudności życiowych.
Życzymy Wam Szanowni Państwo wiele wytrwałości i cierpliwości, a przede wszystkim siły w codziennym wypełnianiu Waszej misji. Życzę także wiele radości i satysfakcji z pracy oraz wszelkiej obfitości i szczęścia w życiu osobistym.

Z wyrazami najwyższego szacunku

Wicestarosta Ostrzeszowski                                                                                 Starosta Ostrzeszowski
/-/ Adam Mickiewicz                                                                                                 /-/ Lech Janicki

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content