Dzień Pracownika Służby Zdrowia

7 kwietnia, w Światowy Dzień Zdrowia, obchodzimy w Polsce Dzień Pracownika Służby Zdrowia. Z tej okazji pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia oraz przekazać wyrazy wdzięczności i szacunku wszystkim pracownikom służby zdrowia. Dziękujemy za ofiarność i zaangażowanie w działania na rzecz pacjenta.
Dziękujemy za Wasz trud i zaangażowanie w trudnym czasie pandemii. Był to prawdziwy sprawdzian, który przeszliście Państwo wzorowo. Podejmując się misji ratowania życia i zdrowia drugiego człowieka w każdym czasie i w każdych warunkach zasługujecie Państwo na najwyższe uznanie!
W imieniu mieszkańców powiatu ostrzeszowskiego z całego serca dziękujemy za Waszą odwagę i poświęcenie. Życzymy Wam Szanowni Państwo wiele zdrowia i siły. Pragniemy, żebyście pamiętali o ogromnej wdzięczności, jaką mamy dla Was – pracowników służby zdrowia wszystkich szczebli.

Z wyrazami najwyższego szacunku

Starosta Ostrzeszowski Lech Janicki