WszystkieZapowiedzi wydarzeń

Dodatkowy koncert Teresy Werner

10 lutego o godzinie godz.18.30 odbędzie się koncert Teresy Werner (bilety na koncert o godzinie 16.00 zostały wyprzedane).

Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Występowała w Europie, Afryce, Azji i Ameryce Północnej.  W 1991 roku Teresa Werner reprezentowała zespół Śląsk na Festiwalu Piosenki Ludowej w RPA, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Jej kariera solowa przyspieszyła po nagraniu takich hitów jak „Miłość jest piękna”, „Dałabym ci, dała” czy „Kocham swoje morze”. Jej kompozycje oraz teledyski są emitowane na antenach stacji radiowych i telewizyjnych. Dotychczas w dorobku artystki ukazało się kilka płyt CD oraz DVD. Pierwszy album „Spełnić marzenia” uzyskał status platynowej płyty. Teresa obecnie promuje swój najnowszy album CD „Sekret miłości”.

Bilety na koncert w cenie 90 zł można nabywać pod linkiem: https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-601-teresa-werner-godz-1830-100143?id=552471#overall

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content