AktualnościWszystkie

Do właścicieli lasów położonych na terenie obrębu ewidencyjnego Zajączki

INFORMACJA
dla właścicieli lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa będących własnością osób fizycznych położonych na terenie obrębu ewidencyjnego Zajączki

Starostwo Powiatowe w Ostrzeszowie – Wydział Budownictwa i Środowiska – informuje, że zgodnie z art. 21 ust.1 pkt 2 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (Dz. U. z 2023 r., poz. 1356 ze zm.) na zlecenie Starosty Ostrzeszowskiego przeprowadzane będą prace terenowe z zakresu urządzania lasów stanowiących własność osób fizycznych położonych na terenie obrębu ewidencyjnego Zajączki.

            Ww. prace terenowe prowadzone będą przez Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej w Kaliszu, ul. Zacisze 2, 62-800 Kalisz, (osoba do kontaktu: Janusz Ruda tel. 696 482 926) i wykonywane będą do 30 kwietnia 2024 r.      

            Ponadto tut. Starostwo informuje właścicieli lasów stanowiących własność osób fizycznych, że już na etapie prac terenowych mogą zgłaszać wykonawcy wnioski do prac z zakresu urządzania lasu.

            Dodatkowych informacji z ramienia Starostwa Powiatowego Wydziału Budownictwa i Środowiska udzielaleśniczy ds. lasów prywatnych na obszarze obrębu ewidencyjnego Zajączki Rafał Stodolski pod nr tel. 519 333 074.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content