AktualnościWszystkie

Diamentowa prezes

Nagrodę specjalną Zarządu Województwa Wielkopolskiego za propagowanie działań proekologicznych i prokulturowych zdobyła prezes Stowarzyszenia Kulturalno-Edukacyjnego Stacja Bukownica Maria Pigulska.

Nagrodę specjalną Zarządu Województwa Wielkopolskiego za szczególny wkład i zaangażowanie w propagowanie działań proekologicznych i prokulturowych zdobyła prezes Stowarzyszenia Kulturalno-Edukacyjnego Stacja Bukownica Maria Pigulska. Prezes odebrała honorową statuetkę z rąk członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego Marzeny Wodzińskiej, podczas uroczystej gali, jaka odbyła się 8 października w Poznaniu. Serdecznie gratulujemy!!!
Nagrodę w konkursie zdobyło także Stowarzyszenie Inicjatyw Powiatowych za projekt „Orieteering – aktywna forma spędzania czasu wolnego w powiecie ostrzeszowskim”, o czym pisaliśmy już na naszych łamach, a także Ochotnicza Straż Pożarna w Czajkowie. za projekt „Na wspólną nutę – VII Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych w Czajkowie”. Nagrodę w wysokości 4 tysięcy złotych odebrał wójt Czajkowa Henryk Plichta wraz z Bogną Stysiak-Gałką z Urzędu Gminy Czajków, która była zaangażowana w sporządzanie wyróżnionego projektu.
Nagrodę Zarządu Województwa Wielkopolskiego w XIX edycji konkursu „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego” otrzymała również Ochotnicza Straż Pożarna w Kuźnicy Bobrowskiej za projekt „Indiański Dzień Dziecka”. Autorem nagrodzonego wniosku była sołtys Kuźnicy Bobrowskiej Mirosława Piasecka-Tworek. Nagroda opiewała na 2 tysiące złotych.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content