AktualnościSportWszystkie

Brąz dla Szuwarów Ostrzeszów

III miejsce zajęły Szuwary Ostrzeszów w I Prawdziwym Turnieju Hokeja Podwodnego, jaki rozegrano 15 września na ostrzeszowskim Oceaniku.

III miejsce zajęły Szuwary Ostrzeszów w I Prawdziwym Turnieju Hokeja  Podwodnego, jaki rozegrano 15 września na ostrzeszowskim Oceaniku.
W turnieju zmierzyło się 10 najlepszych drużyn z całej Polski. I miejsce zajęły Bałtyckie Foki, drużyny powiatu uplasowały się na miejscy trzecim i dziewiątym.
Zwycięstwo Bałtyckich Fok nie jest zaskoczeniem. To aktualni Mistrzowie Polski w hokeju podwodnym. Poziom najlepszych drużyn na turnieju w Ostrzeszowie był bardzo wyrównany. Świadczy o tym fakt, że ekipy z miejsc 2-4 różniły się w ostatecznym rozliczeniu raptem jedną strzeloną bramką – podkreśla Bartek Borowicz z Szuwarów Ostrzeszów.
Drużynę Szuwarów Ostrzeszów i ich rezerw – Sitowia Rojów tworzą: Zuzanna Dominik, Piotrek Myszkowski, Bartlomiej Cierpka , Mateusz Bacik, Mariusz Grzęda, Tomasz Motyl, Wojciech Oleszowski, Tomasz Kawaler, Krystian Pilarczyk, Aleksander Dominik, Jakub Dominik, Nikodem Chowański, Jakub Tyczka, Grzegorz Kurzyński, Arkadiusz Skrobek, Ireneusz Wołoch, Dawid Bąk, Kacper Bąk, Mateusz Wawrzynowicz, Marek Stanisławski, Janusz Nowicki, Piotr Tumiłowicz i Bartek Borowicz. To właśnie ta ekipa wspólnymi siłami zorganizowała zawody.
Wyniki I Prawdziwego Turnieju Hokeja Podwodnego:

  1. Bałtyckie Foki
  2. Walenie Siemianowice Śląskie
  3. Szuwary Ostrzeszów
  4. Aquarius Bełchatów
  5. Orka Gdynia
  6. Hydra Trzebnica
  7. Szczupaki Olsztyn
  8. Podwodne Pyry Poznań
  9. Sitowie Rojów
  10. Walenie – Frele

Fot. Bartek Borowicz:

Fot. Daniel Frymark:

Nagroda Fair Play turnieju przypadła Waleniom Frelom. Najlepszym strzelcem zawodów został Bartek Kempa, a statuetkę Turbo Zawodnika podzielili między sobą ostrzeszowianie Jakub Dominik i Wojtek Oleszowski.
A już za miesiąc Mistrzostwa Polski w Hokeju Podwodnym w Bełchatowie, czyli najważniejsza i najwyższa rangą impreza w kraju! Swój udział w mistrzostwach zapowiedziały oba zespoły powiatu. Życzymy powodzenia!
Każdy, kto chciałby dołączyć do hokeistów podwodnych, może to zrobić! W każdy poniedziałek o godz. 20.30 na basenie Oceanik drużyna ma treningi i chętnie przyjmuje nowych członków. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.facebook.com/SzuwaryOstrzeszow

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content