AktualnościWszystkie

Biesiada Andrzejkowa Emerytów w Przedborowie

111 osób bawiło się na Biesiadzie Andrzejkowej zorganizowanej 9 listopada w Ośrodku Caritas Pascha w Przedborowie przez Zarząd Oddziału  Rejonowego PZERiI w Ostrzeszowie.
Swoją obecnością biesiadę zaszczycili: starosta Lech Janicki, wicestarosta Zofia Witkowska, wiceburmistrz Ostrzeszowa Barbara Gmerek, kierownik ŚDS  Doruchów Jadwiga Skorupka, kierownik Klubu Senior+ Bratek w Ostrzeszowie Sabina Frączek wraz z 17-osobową grupą klubowiczów.
            Uczestnicy biesiady na przywitanie zostali obdarowani okolicznościowymi kotylionami; na gości czekały suto zastawione stoły, a do tańca przygrywał DJ Czesiu z Ostrowa Wlkp.
W trakcie Biesiady Andrzejkowej na sale przybyła Cyganka, która wróżyła i przepowiadała uczestnikom zabawy pomyślną przyszłość. Wszystkim dopisywały humory i dobrze się bawili do późnych godzin wieczornych – opowiada prezes Zarządu Rejonowego PZERiI Wiktoria Mak.             Na zakończenie wspólnej zabawy ZOR PZERiI w Ostrzeszowie zaprosił wszystkich chętnych na Biesiadę Walentynkową, która odbędzie się 10 lutego 2024 r. w Przedborowie.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content