Bezpieczny Powiat – posiedzenie Zarządu i Komisji Rewizyjnej

6 czerwca odbyło się posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat w Ostrzeszowie oraz Komisji Rewizyjnej. Uczestnicy spotkania przyjęli informację wiceprezes Zofii Witkowskiej o sprawach bieżących (między innymi o podpisaniu umowy o partnerstwie w ramach programu „Ratujemy z MDP” i o wnioskach do firm o przekazanie środków finansowych na działalność statutową stowarzyszenia).

W dalszej części posiedzenia Zarząd Stowarzyszenia podjął uchwały w sprawie: przyjęcia nowych członków, przyjęcia darowizny, sfinansowania transportu uczniów na konkurs młodych ratowników oraz dofinansowania zakupu auta dla policji.

Ponadto Zarząd ustalił datę Walnego Zgromadzenia Członków – odbędzie się ono 23 czerwca o godzinie 13 w sali sesyjnej starostwa powiatowego.