AktualnościWszystkie

Bezpieczny Powiat dołoży do zakupu radiowozu

15 tysięcy złotych przekazało Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat w Ostrzeszowie na Fundusz Wsparcia Policji w celu zakupu radiowozu dla Komendy Powiatowej Policji. O finansowe wsparcie zakupu samochodu osobowego typu SUV w wersji oznakowanej zwrócił się do stowarzyszenia komendant powiatowy policji insp. Andrzej Haraś. Jak wyjaśnia komendant, zakup ma być przeprowadzony w układzie 50%/50% – połowę wartości wozu miałyby pokryć samorządy, stowarzyszenia, instytucje bankowe lub ubezpieczeniowe, a połowę policja. Zakup kolejnego pojazdu z pewnością przyczyni się do poprawy ładu i porządku publicznego, a także ochrony zdrowia i życia obywateli. Dla realizacji tego celu konieczna jest sprawnie działająca i dobrze wyposażona policja. Dzięki temu wsparciu funkcjonariusze KPP w Ostrzeszowie będą mogli swoje zadania realizować jeszcze bardziej profesjonalnie i z jeszcze większą korzyścią dla mieszkańców powiatu ostrzeszowskiego – czytamy we wniosku o dofinansowanie skierowanym do Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat.

Zarząd Stowarzyszenia na swoim posiedzeniu 6 grudnia, przychylił się do wniosku komendanta policji podejmując jednogłośnie uchwałę w sprawie przyznania dofinansowania.

Posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat zostało przerwane nagłą wizytą… Otóż Starostwo Powiatowe odwiedził mikołaj wraz z reniferami. W role te wcielili się uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie częstując wszystkich słodyczami (pod warunkiem jednak zaliczenia testu wiedzy o Świętym Mikołaju). Barwnej delegacji towarzyszył dyrektor I LO Michał Błoch.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content