Bezpieczny Powiat dla przedszkola w Kraszewicach

(fot. arch.)

Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat wesprze działania edukacyjne w zakresie przepisów ruchu drogowego w Przedszkolu Mali Odkrywcy w Kraszewicach – tak zdecydował Zarząd Stowarzyszenia w odpowiedzi na pismo dyrekcji przedszkola z prośbą o pomoc w wyposażeniu placówki w pomoce dydaktyczne i edukacyjne do realizacji zajęć z wychowania komunikacyjnego.

Przekazana pomoc dydaktyczna wpłynie na szerzenie wiedzy i umiejętności dzieci z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Najmłodszych bezpieczeństwa na drodze najlepiej uczyć poprzez zabawę, a nasza placówka nie jest wyposażona w tego typu pomoce dydaktyczne – podkreśla w swoim piśmie do Zarządu Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat dyrektor przedszkola w Kraszewicach Ewelina Jędrzejewska.

Zarząd Bezpiecznego Powiatu jednogłośnie podjął uchwałę o wsparciu Przedszkola Mali Odkrywcy na swoim ostatnim posiedzeniu – 4 października. Ponadto na posiedzeniu omawiano wstępnie akcję zakupu czujników gazu dla mieszkańców powiatu.

Sprawdź również