AktualnościWszystkie

Akademia Rozwoju dla kobiet

Trwa ogólnopolski program społeczno-rozwojowy skierowany do kobiet – Akademia Rozwoju, który zakłada wsparcie edukacyjne mieszkanek mniejszych miejscowości i obszarów wiejskich. Jego nadrzędnym celem jest umożliwienie rozwoju zawodowego kobiet i wzmocnienie ich pozycji na rynku pracy. Wszystkie działania przewidziane w Programie są bezpłatne.

 Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju oferuje uczestniczkom programu warsztaty online z zakresu kompetencji cyfrowych (tworzenie i edycja stron internetowych, wykorzystanie popularnych aplikacji do aktywności zawodowej i społecznej w Internecie), zajęcia z podstaw działalności gospodarczej (aspekty prawne i finansowe), warsztaty z myślenia projektowego (wykorzystanie metody design thinking w projektach społecznych i biznesowych). To tylko część z zaplanowanych działań aktywizująco-edukacyjnych! Dotychczas do programu zarejestrowało się ponad 800 kobiet.

Wszystkie informacje o programie oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie: www.fundacjapfr.pl/akademia_rozwoju

Projekt jest objęty patronatem honorowym Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content