93 posiedzenie Zarządu Powiatu

17 listopada odbędzie się 93 posiedzenie Zarządu Powiatu w Ostrzeszowie. Posiedzenie odbędzie się w trybie zdalnym – członkowie Zarządu zasiądą przed monitorami komputerów o godzinie 8:30.
W porządku obrad znajdzie się między innymi pismo Wojewody Wielkopolskiego informujące o zmianach w planie dotacji celowych, plan rozwoju sieci dróg w gminie Kobyla Góra 2021 – 2025, pismo PKS Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. w Likwidacji z propozycją złożenia do Wojewody Wielkopolskiego wniosku o objęcie dopłatą z Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej nowych linii komunikacyjnych, a także pismo przewodniczącego Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski do Wojewody Wielkopolskiego w sprawie naborów do Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.