AktualnościWszystkie

57 Cross Ostrzeszowski

Znamy już termin 57 Crossu Ostrzeszowskiego! To 23 kwietnia 2023 roku.

Tak jak w roku ubiegłym do biegowego święta mogą przygotowywać się przedszkolaki, dzieci i młodzież szkolna oraz wszyscy miłośnicy biegania oraz nordic walking – dystanse i trasy pozostaną bez zmian. Nowością będzie przełajowy półmaraton biegnący przez Bełczynę oraz przełajowa „Piątka” (bieg open).

57 Cross będzie poświęcony współtwórcy crossów – Jerzemu Błażewiczowi – sportowcowi, trenerowi, sędziemu i działaczowi sportowemu, współzałożycielowi i wieloletniemu prezesowi LKS Orkan, współtwórcy i zaangażowanemu współorganizatorowi crossów ostrzeszowskich, członkowi Komitetu Założycielskiego Stowarzyszenia Sportowego Crossy Ostrzeszowskie.

Już wiadomo, że w ramach crossu odbywać się będzie sporo imprez towarzyszących, w tym prozdrowotnych. W zamyśle organizatorów crossy ostrzeszowskie mają stać się wydarzeniem dla całych rodzin kochających bieganie, ruch i zdrowie.

Wstępne założenia organizacyjne 57 Crossu omawiano dzisiaj na spotkaniu z udziałem prezesa Stowarzyszenia Crossy Ostrzeszowskie Dariusza Świtonia, członka Zarządu stowarzyszenia i jednocześnie wicestarosty Zofii Witkowskiej oraz burmistrza Ostrzeszowa Patryka Jędrowiaka.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content