AktualnościWszystkie

50-lecie Zespołu Szkół nr 2 – historia i teraźniejszość

Absolwenci, władze samorządowe powiatu oraz przedstawiciele duchowieństwa z biskupem  kaliskim Damianem Brylem na czele, wzięli udział w otwarciu wystawy „Historia i teraźniejszość” zorganizowanej z okazji jubileuszu 50-lecia Zespołu Szkół nr 2 w Ostrzeszowie.

Wystawę stworzoną przez Justynę Śmiatacz-Skorupską, Włodzimierza Piekarczyka, Tadeusza Czwordona i Dariusza Wrzalskiego można oglądać w budynku A Zespołu Szkół nr 2 przy ul. Zamkowej.

Wystawa „Historia i teraźniejszość” jest jednym z elementów obchodów jubileuszowych, na które złoży się szereg wydarzeń kulturalno-rekreacyjno-sportowych. Program obchodów prezentujemy niżej.

Obchody jubileuszowe z okazji 50-lecia Zespołu Szkół nr 2 zainaugurowała uroczysta msza koncelebrowana pod przewodnictwem biskupa diecezji kaliskiej Damiana Bryla, z udziałem dwunastu duchownych – katechetów oraz absolwentów Zespołu Szkół nr 2 w Ostrzeszowie.

Głównym wydarzeniem jubileuszowych obchodów będzie uroczysta gala, która odbędzie się 12 października o godz. 12:00 w sali widowiskowej Ostrzeszowskiego Centrum Kultury.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content