40 lat pracy zawodowej Danuty Głodek

Jubileusz 40-lecia pracy zawodowej obchodzi dzisiaj dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Kochłowach Danuta Głodek. Kwiaty i gratulacje przekazał jubilatce ostrzeszowski starosta Lech Janicki wraz z członkiem Zarządu Powiatu Adamem Mickiewiczem, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Bożeną Powązką, sekretarzem powiatu Ireneuszem Jeziornym, skarbnikiem Czesławem Mitmańskim i specjalistą ds. kadr Starostwa Powiatowego Bożeną Mularczyk.
Praca na stanowisku dyrektora DPS niesie za sobą wiele trudów i obowiązków, a wszystkie działania muszą służyć dobru mieszkańców i podniesieniu jakości opieki nad domownikami powiedział Lech Janicki dziękując Danucie Głodek za jej zaangażowanie w optymalizowanie funkcjonowania DPS w Kochłowach oraz współpracę z samorządem powiatowym.
Ścieżka zawodowa Danuty Głodek od początku związana była z obszarem pomocy społecznej – pracowała między innymi w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Ostrowie Wlkp. oraz w działach służb społecznych, podległych ZOZ. Jako dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Kochłowach Danuta Głodek pracuje od 1 października 1997 roku.