AktualnościWszystkie

Złote Gody

Wyrazy szacunku i gratulacje złożył dziś ostrzeszowski starosta Lech Janicki siedemnastu parom, które obchodziły jubileusz Złotych Godów.

Wyrazy szacunku i gratulacje złożył dziś ostrzeszowski starosta ech Janicki siedemnastu parom małżenskim, które obchodziły jubileusz Złotych Godów.
Medale Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie z rąk burmistrza Ostrzeszowa Mariusza Witka otrzymali państwo: Mirosława i Bolesław Brodowie, Jadwiga i Stanisław Brylakowie, Bożena i Zenon Górscy, Krystyna i Marian Ignasiakowie, Krystyna i Włodzimierz Ignaszewscy, Barbara i Jerzy Kałużni, Janina i Bohdan Ogrodowscy, Janina i Franciszek Piaseccy, Zofia i Tadeusz Pytowie, Halina i Bogusław Stawiarscy, Barbara i Czesław Stempniewiczowie, Jadwiga i Marian Szewczykowie, Anna i Mirosław Szulcowie, Helena i Kazimierz Śmiataczowie, Zofia i Jerzy Tomaszewscy, Maria i Zygmunt Tycowie, Zofia i Jan Witkowscy, Olga i Jan Woźniakowie, Stanisława i Zygmunt Zarembowie.
Gratulacje szacownym jubilatom składała kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Ostrzeszowie Anna Wolna oraz przewodniczący Rady Miejskiej Edward Skrzypek, a także, w imieniu posła do Parlamentu Europejskiego Andrzeja Grzyba Maksymilian Ptak.
W imieniu odznaczonych, za medale, kwiaty życzenia, gratulacje i wszelkie wyrazy serdeczności podziękowała Zofia Witkowska, która wraz z mężem 50 rocznicę zawarcia związku małżeńskiego  obchodziła w sierpniu.

Jubileusz Złotych Godów świętowano dzisiaj w południe w restauracji Zacisze w Ostrzeszowie. Kolejna taka uroczystość odbędzie się już za tydzień w tym samym miejscu i o tej samej porze.

 

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content