24 LIPCA – ŚWIĘTO POLICJI

Szanowni Państwo, Policjantki i Policjanci! Szanowni Pracownicy Policji!

W IMIENIU SAMORZĄDU POWIATOWEGO W OSTRZESZOWIE przekazujemy słowa podziękowania oraz wyrazy uznania

Święto Policji to dzień wyjątkowy i szczególna okazja, by wyrazić wdzięczność i uznanie policjantkom i policjantom oraz wszystkim pracownikom cywilnym Komendy Powiatowej Policji za nieocenioną wartość, jaką wnosicie Państwo w codzienne życie mieszkańców naszego powiatu.

Działacie często w bardzo trudnych i niebezpiecznych warunkach, podejmując nie raz, pod wpływem presji czasu i nieprzewidzianych sytuacji, błyskawiczne decyzje. Przeświadczenie, że od Waszego profesjonalizmu i zaangażowania zależy życie i zdrowie obywateli, przypomina o bardzo wysokiej randze zawodu policjanta, a w zasadzie o powołaniu do tej jakże wyjątkowej służby.

Szanowni Państwo, decydując się na pracę w Policji dokonaliście wyboru niezwykle zaszczytnego, ale i bardzo trudnego, niewątpliwie wprowadzającego w życie Waszych rodzin pewne utrudnienia i niepewność. Zatem z okazji dzisiejszego święta życzymy cierpliwości i ufności, że każdy z Was wróci szczęśliwie i bezpiecznie po wykonanej służbie do domu. Życzymy wszystkim satysfakcji zawodowej i osobistej oraz pomyślności i szczęścia na służbie.

Starosta Ostrzeszowski LECH JANICKI

Wicestarosta Ostrzeszowski ZOFIA WITKOWSKA