191 posiedzenia Zarządu Powiatu

15 listopada odbędzie się 191 posiedzenie Zarządu Powiatu w Ostrzeszowie. Zarząd będzie pracował między innymi nad projektem uchwały w sprawie przyjęcia projektu budżetu powiatu ostrzeszowskiego na 2022 rok praz nad projektem uchwały w sprawie powołania i określenia składu oraz regulaminu pracy komisji konkursowej opiniującej oferty złożone w konkursie na prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej lub punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej.
Ponadto pod obrady Zarządu trafią interpelacje  radnych Rady Miejskiej w Mikstacie dotyczące ujęcia zadań drogowych w budżecie 2023, a także lista osób proponowanych do nagrody edukacyjno-motywacyjnej Starosty Ostrzeszowskiego.