117 posiedzenie Zarządu

11 maja odbędzie się 117 posiedzenie Zarządu Powiatu w Ostrzeszowie. W programie posiedzenia znajdą się między innymi takie zagadnienia jak:
– autopoprawki do projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie powiatu ostrzeszowskiego na 2021 rok.
– sprawozdanie ze współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w 2020 roku.
– opinie wydziałów do studium zagospodarowania przestrzennego gminy Doruchów.
– opinie wydziałów do studium zagospodarowania przestrzennego ulic w Ostrzeszowie.
– petycja mieszkańców i użytkowników drogi powiatowej 5576P Pustkowie – Doruchów o przeprowadzenie gruntownego remontu drogi wraz  z poboczem.
– audyt przeprowadzony przez Business Watch Sp. z o.o. w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej pod kątem wydawanych orzeczeń i opinii przez zespoły orzekające w Poradni.
– protokół Zespołu Kontrolnego Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu z przeprowadzonej kontroli funkcjonowania Domu Dziecka w 2020 roku,
– informacja Inspekcji Weterynaryjnej o wystąpieniach ognisk grypy ptaków na terenie powiatu ostrzeszowskiego.