Zespół ds. opracowania strategicznych kierunków rozwoju powiatu ostrzeszowskiego

Zarząd Powiatu powołał roboczy zespół, do opracowania strategicznych kierunków rozwoju powiatu ostrzeszowskiego na lata 2021 – 2030. W zespole pracować będą:
1) Zofia Witkowska – wicestarosta ostrzeszowski
2) Ireneusz Jeziorny – sekretarz powiatu
3) Maria Gąsiorek – zastępca kierownika Wydziału Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich
4) Adam Mickiewicz – kierownik Wydziału Oświaty, Spraw Europejskich, Promocji i Rozwoju
5) Ludmiła Cieslarczyk – zastępca kierownika Wydziału Oświaty, Spraw Europejskich, Promocji i Rozwoju
6) Wiesław Dombek – kierownik Wydziału Zarządzania Drogami Powiatowymi
7) Damian Lewandowski – inspektor Wydziału Budownictwa i Środowiska
8) Bożena Powązka – dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrzeszowie
9) Ewa Rycerska – dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrzeszowie.
Na przewodniczącą Zespołu wyznaczono wicestarostę Zofię Witkowską, a na sekretarza Ludmiłę Cieślarczyk. W pierwszej kolejności zespół ma przygotować harmonogram prac nad opracowaniem strategicznych kierunków rozwoju powiatu ostrzeszowskiego na lata 2021 – 2030 .

Sprawdź również