AktualnościWszystkieZapowiedzi wydarzeń

Zbierze się Zarząd Powiatu

Jutro o godzinie 11:30 zbierze się Zarząd Powiatu w Ostrzeszowie.

Jutro o godzinie 11:30 zbierze się  Zarząd Powiatu w Ostrzeszowie. Organ wykonawczy samorządu powiatowego zapozna  się z pismami: wojewody o zmianach w planach dotacji celowych, Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego o obligatoryjnych terminach zmiany kwot dotacji celowych, z pismem Ministerstwa Finansów w sprawie planowanych kwot subwencji ogólnej na 2019 rok, a także z pismem Regionalnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Poznaniu o dofinansowaniu w 2018 roku kosztów działania Zakładu Aktywności Zawodowej w Książenicach. Ponadto przedmiotem obrad będą zadania drogowe realizowane w przyszłym roku wspólnie z samorządem gminy Doruchów, a także rozliczenie finansowe Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Ostrzeszów, która realizuje również zadania biblioteki powiatowej, za III kwartały br.
Pod obrady Zarządu trafią również wnioski jednostek organizacyjnych powiatu o wprowadzenie zmian w planach finansowych oraz wnioski o realizację zajęć kompensacyjno-korekcyjnych i dydaktyczno-wyrównawczych oraz o zatwierdzenie zajęć nauczania indywidualnego.