Zbierze się Zarząd Powiatu

10 września odbędzie się 35 posiedzenie Zarządu Powiatu w Ostrzeszowie. Członkowie organu wykonawczego rady Powiatu zapoznają się z decyzjami wojewody o zmianach planów dotacji celowych na rok 2019, rozpatrzą wnioski o zmiany w planie finansowym, a także poznają opinię składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej o przebiegu wykonania budżetu powiatu w I półroczu tego roku. Ponadto Zarząd Powiatu zatwierdzi projekt uchwały w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych w sprawie Programu współpracy powiatu ostrzeszowskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2020 rok.
Pod obrady Zarządu Powiatu trafi także szereg spraw bieżących z zakresu oświaty, drogownictwa i finansów.