SportWszystkie

Zapraszamy na Wielkopolskie Czwartki Lekkoatletyczne

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Starostwo Powiatowe w Ostrzeszowie Wielkopolskie i Powiatowe Zrzeszenie LZS w Ostrzeszowie, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Ostrzeszowie i Ludowy Klub Sportowy Orkan Ostrzeszów zapraszają na Wielkopolskie Czwartki Lekkoatletyczne dla szkół podstawowych powiatu ostrzeszowskiego. Najbliższe spotkanie odbędzie się 26 września o godz. 9:45 na stadionie sportowym przy ul. Kąpielowej w Ostrzeszowie.
Szkoły Podstawowe: dziewczęta i chłopcy roczniki 2009, 2008, 2007 – bieg na 60 m, 300 m, 600 m dz. i 1000 m chł., skok w dal, skok wzwyż, rzut piłką palantową.
Uwaga: Zawodnik ma prawo startu w 3 konkurencjach (2 biegowych i 1 technicznej lub 1 biegowej i 2 technicznych)
Zgłoszenia imienne należy przesyłać do 23 września drogą elektroniczną na adres: oswiata@powiatostrzeszowski.pl
Kontakt w sprawie zawodów:
– kierownik Alojzy Kabat, tel. 601 437 735,
– sędzia główny Marek Nalepa, Edmund Tetlak, tel. 887 761 009,
– Jacek Pomykała, tel. 62 732 00 75,
Zawody są finansowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Starostwo Powiatowe w Ostrzeszowie przy udziale PZLZS w Ostrzeszowie.
Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj: