AktualnościWszystkie

„Wspomnienia z dawnej pracy” – konkurs dla osób 50+

Trwa konkurs dla osób w wieku 50+  „Wspomnienia z dawnej pracy”.

Konkurs ma na celu ukazanie, jak bardzo zmieniły się warunki społeczno-kulturowe i życie zawodowe Polaków na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci. Organizatorzy chcą pokazać młodszym pokoleniom jak wyglądały stanowiska pracy ich dziadków.

Zgłoszenia prac są przyjmowane do 30 marca; ogłoszenie wyników nastąpi 5 kwietnia.

To już szósta edycja fotograficznej zabawy. Ruszyła 3 stycznia specjalnie z myślą o mieszkańcach województwa wielkopolskiego i lubuskiego.  Chcielibyśmy dowiedzieć się czegoś na temat Waszego dawnego życia zawodowego. Pomóc w tym mają pamiątkowe fotografie, które na pewno posiadacie w swoich albumach.

Fotografia nie musi konkretnie przedstawiać Was na stanowisku pracy. Mogą to być też narzędzia, maszyny czy stroje, które były niezbędne do wykonywania danego zawodu. Najważniejsze by była związana z tematyką konkursu.

Należy odszukać maksymalnie 3 zdjęcia i przesłać je korzystając ze specjalnego formularza konkursowego https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia-zgloszenie. Czas na wykonanie zadania mija 30.03.2022 r. – wyjaśnia koordynatorka projektu Paulina Bijas.

Najlepsze prace zostaną nagrodzone. Przewidziane są takie nagrody jak telefony komórkowe i inne sprzęty RTV, kursy komputerowe (strefakursow.pl), książki i przydatne gadżety.

Szczegóły w regulaminie konkursu:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content