Wieloletni drogowiec odchodzi na emeryturę

Wieloletni drogowiec – podinspektor Wydziału zarządzania Drogami Powiatowymi, kierownik robót drogowych – Jan Niedźwiedzki po 45 latach pracy przechodzi na emeryturę. Dzisiaj (19 stycznia) zasłużonemu pracownikowi za współpracę podziękował Starosta Ostrzeszowski Lech Janicki wraz z przewodniczącym Rady Powiatu Tomaszem Maciejewskim, wicestarostą Zofią Witkowską, sekretarzem powiatu Ireneuszem Jeziornym, skarbnikiem powiatu Czesławem Mitmańskim i kierownikiem Wydziału Zarządzania Drogami Powiatowymi Wiesławem Dombkiem oraz współpracownikami.
Lech Janicki w imieniu samorządu powiatowego podziękował Janowi Niedźwiedzkiemu za współpracę i zaangażowanie w realizację przedsięwzięć drogowych, przekazał wyrazy uznania, serdeczne podziękowania i życzenia wszelkiej pomyślności.
Jan Niedźwiedzki całe swoje życie zawodowe był związany z drogownictwem i powiatem ostrzeszowskim, doskonale zna każdy metr wszystkich dróg powiatu – na „drogową” ścieżkę wstąpił latem 1976 roku, kiedy rozpoczął pracę jako specjalista ds. budowlanych w Rejonie Dróg Publicznych w Ostrzeszowie. W 1991 roku rozpoczął pracę jako kierownik obwodu drogowego w Zarządzie Dróg w Kaliszu, gdzie pracował do roku 1998. W 1999 roku został zastępcą dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Ostrzeszowie, a od 2015 roku pracował jako podinspektor i kierownik robót drogowych w Wydziale Zarządzania Drogami Powiatowymi Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie.
Lubianemu i cenionemu, zarówno przez szefostwo, jak i współpracowników, panu Janowi wręczono kwiaty i upominki. Lech Janicki dziękując za wieloletnią współpracę, życzył Janowi Niedźwiedzkiemu wiele zdrowia, wszelkiej pomyślności i radości z każdego nadchodzącego dnia.

Drogi Panie Janie, z okazji przejścia na emeryturę pragniemy złożyć Panu najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, wielu chwil wytchnienia, wszelkiej obfitości oraz pogody ducha. Prosimy wspominać pracę z satysfakcją i pamiętać o tych wszystkich miłych, wspólnie spędzonych chwilach w Starostwie Powiatowym w Ostrzeszowie.

Współpracownicy