AktualnościWszystkie

Wielofunkcyjne boisko sportowe przy ZS nr 2

Niebawem ruszy budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego wraz z modernizacją infrastruktury towarzyszącej w Zespole Szkół nr 2 w Ostrzeszowie.

Przedmiotem projektu jest budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego przy ZS  nr 2 w Ostrzeszowie przeznaczonego do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. W ramach inwestycji wykonana zostanie podbudowa i nawierzchnia poliuretanowa. Wykonane zostanie także ogrodzenie w formie piłkochwytów oraz kompletne oświetlenie.  Boisko wyposażone zostanie m.in. w stojaki do koszykówki, słupki do siatkówki, słupki do tenisa oraz bramki do piłki ręcznej. W ramach inwestycji planowana jest także modernizacja infrastruktury towarzyszącej związanej z funkcjonowaniem boiska oraz budynków szkolnych w postaci ciągów komunikacyjnych oraz stanowisk parkingowych. Zakres prac obejmować będzie m.in. prace rozbiórkowe, budowę nawierzchni z kostki betonowej oraz wykonanie nawierzchni  bitumicznej.

W tej chwili trwają procedury przetargowe. Zadanie będzie realizowane ze środków własnych oraz rządowego programu Polski ład.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content