AktualnościWszystkie

Ukazał się „Magazyn Powiatowy”

Do rąk czytelników trafił pierwszy numer bezpłatnego „Magazynu Powiatowego”. W piśmie znajdziemy informacje dotyczące wszystkich sfer działania samorządu powiatowego z ostatniego półrocza mijającego roku. Pismo można otrzymać bezpłatnie  w Starostwie Powiatowym (przy Wydziale Komunikacji oraz przy Biurze Podawczym), w sklepach Rolnik i Społem w Ostrzeszowie, a także w urzędach miejskich i gminnych powiatu ostrzeszowskiego.
Chcielibyśmy, aby było to wydawnictwo cykliczne, ukazujące się dwa razy w roku, informujące o najważniejszych naszym zdaniem sprawach, jakie wydarzyły się w obszarze działania samorządu  powiatowego. Jest to  kolejny instrument (po witrynie internetowej, obecności w mediach społecznościowych oraz w lokalnej prasie, radiu i telewizji) pozwalający komunikować się z Państwem – mieszkańcami powiatu ostrzeszowskiego oraz przebywającymi tu gośćmi. W dobie wszechobecnej pogoni za sensacją pragniemy podkreślić wagę informacji „u źródła”, podkreślając jednocześnie ideę integracji – integracji mieszkańców naszej małej ojczyzny z osobami przybywającymi w nasze strony, integracji osób sprawnych z niepełnosprawnymi, młodych ze starszymi.
Gorąco zachęcamy do lektury. Mam nadzieję, że prezentowane teksty i fotografie dokumentujące poszczególne wydarzenia, akcje i uroczystości, spodobają się Państwu, a dla osób, które uczestniczyły w naszych przedsięwzięciach będą doskonałą pamiątką mile spędzonych chwil i przeżytych wzruszeń.
Jednocześnie zapraszam do dzielenia się z nami swoimi opiniami, sugestiami i uwagami – napisał we wstępie Magazynu ostrzeszowski starosta Lech Janicki.
Zapraszamy do lektury.
PS. Na osoby, które nadeślą prawidłowe rozwiązania krzyżówki z ostatniej strony naszego magazynu czekają bony wartości 200 i 100 złotych oraz zestawy gadżetów promocyjnych.

W wersji pdf „Magazyn Powiatowy” jest dostępny na naszej stronie w zakładce Promocja.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content