AktualnościWszystkie

Ukazał się „Magazyn Powiatowy” nr 5

Właśnie ukazał się 5 numer rocznika „Magazyn Powiatowy” – pisma, którego zadaniem jest informowanie o pracach samorządu powiatowego i prezentowanie najważniejszych wydarzeń we wszystkich sferach działalności powiatu, między innymi w zakresie edukacji publicznej, komunikacji i dróg, promocji i ochrony zdrowia, pomocy społecznej, wspierania osób niepełnosprawnych.
Informacje pogrupowano w rozdziałach: Informacje samorządowe, Uroczystości i wydarzenia, Na drogach powiatu, Zdrowie, Oświata, Pomoc społeczna, Odeszli, Konwent Powiatów Województwa Wielkopolskiego, Współpraca zagraniczna, Rozmaitości oraz Sport.
W publikacji jak zawsze znalazła się krzyżówka ekologiczna autorstwa wydziału promocji starostwa powiatowego – na autorów prawidłowych rozwiązań czekają nagrody – 1 bon o wartości 300 zł i 2 bony o wartości 150 zł do realizacji w sklepie sportowym oraz zestawy gadżetów promocyjnych powiatu. Zachęcamy do spróbowania swoich sił.

Nieodpłatny „Magazyn Powiatowy” jest dostępny w Starostwie Powiatowym – przy Biurze Podawczym oraz w Wydziale Oświaty, Spraw Europejskich, Promocji i Rozwoju a w najbliższych dniach trafi do urzędów miejskich i gminnych naszego powiatu. Pismo będzie dostępne także w sklepach Rolnik i Społem w Ostrzeszowie oraz w bibliotece publicznej w Ostrzeszowie.  Zapraszamy do lektury.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content