Trwa nabór na dyrektorów DPS

Trwa nabór na stanowiska dyrektorów Domów Pomocy Społecznej w Marszałkach i Kochłowach.  W wymaganym terminie – do 28 maja – zgłosiło się 9 kandydatów (4 na stanowisko dyrektora DPS w Marszałkach oraz 5 DPS Kochłowy. Komisja rekrutacyjna na pierwszym posiedzeniu dokonała otwarcia ofert oraz sprawdziła je pod względem formalnym.
Na 23 czerwca planowane jest kolejne posiedzenie komisji rekrutacyjnej, w trakcie którego kandydaci będą mieli okazję przedstawić koncepcje prowadzenia placówek oraz zaprezentować swoje kandydatury podczas rozmowy kwalifikacyjnej. W skład komisji rekrutacyjnej wchodzą członkowie Zarządu Powiatu ze starostą jako przewodniczącym oraz dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i sekretarz powiatu.